Abio technologies

Rychlá archivace dokumentů

CO JE TO

USB kamera a ovládací program pro rychlý převod papírových dokumentů do počítače včetně funkce rozpoznávání písma (OCR).

FORMÁTY

Kamerou snímaná předloha se ukládá jako obrázek, soubor pdf, neformátovaný text nebo jako dokument Wordu se zachovaným formátováním původního dokumentu.

PŘENOSITELNOST

Software může být instalován na více počítačích najednou, lehká kamera se připojí tam, kde je potřeba. K funkci OCR není potřebný internet.

PODROBNOSTI

Kamery

Základní typy kamer podle použití:

Tukan 5 - 5Mpx A4 kamera pro rychlou archivaci, obzvláště tam, kde je méně časté využití OCR a kde záleží hlavně na rychlosti. Například převod mnohastránkových smluv do pdf. Kamera je lehká, skladná a jednoduše přenositelná. Podložka srolovatelná, z jedné strany černá s bílou kresbou, z druhé strany bílá s černou kresbou. Specifikace...

Tukan 10 - 10Mpx A4 kamera pro kvalitnější výstup. Vhodná, pokud je častěji využívána funkce rozpoznání písma (OCR). Tato kamera fyzicky totožná s 5Mpx verzí, rozdíl je pouze v rozlišení snímače. Specifikace...

Tukan A3 - 10Mpx A3/A4 kamera pro snímání větších dokumentů ať už pro OCR, nebo běžnou archivaci. Snímání A3 nebo A4 se nastavuje na kameře. Specifikace...

Software

Software je dodáván na USB Flash, kterou je zároveň možné použít i na přenos souborů. Ovládání je jednoduché a nezdržuje, každý formát výstupu má vlastní tlačítko.

Aktualizace software jsou bezplatné po dobu od jednoho roku od zakoupení.

Software není vázán na počítač, ale na kameru, takže je možné kameru používat tam, kde je aktuálně potřeba.

V případech, kdy není nutná funkce rozpoznávání písma, stačí připojit k libovolnému počítači kameru a dodanou USB Flash a bez instalace rovnou spustit ovládací program.

Podporované operační systémy: Windows 7, 8, 8.1 a 10.

Aktualizace - verze 1.3 - 13.2.2019: stáhnout.

Přidávání funkcí

Jsme schopni přidat funkce software podle Vašich potřeb a přání. Stačí se na nás obrátit.

UKÁZKA

Převod dvou stránek do pdf. Při snímání se ukazuje malý náhled, který je možné pro kontrolu kliknutím zvětšit. Bez kontroly je celý průběh samozřejmě výrazně rychlejší. Po uložení dvou stran se vybere formát výstupu, v tomto případě pdf a je skoro hotovo. V případě použití OCR trvá proces déle, proto se nejprve ukládají samostatné snímky a teprve nakonec se spustí převod na text, aby nebylo nutné sedět dlouho u počítače.